Smutnější už to být nemůže. Při nehodě v Olomouci zemřely dvě děti (VIDEO)

Komunikace byla zcela uzavřena

Včera odpoledne se mezi olomouckými částmi Holice a Nové sady srazila čtyři auta. Následky dopravní nehody jsou hrozivé - nepřežily ji dvě děti.

Jako by toho nebylo málo, další tři, dva dospělí a jeden nezletilec s těžkými a středně těkými zraněními skončili v nemocnici.



O zraněné se do příjezdu záchranky starali hasiči, na místo přiletěl i vrtulník letecké záchranné služby.  Komunikace č. 570 a ulice Šlechtitelů byla v době nehody zcela uzavřena.

Tragédie u Chlumu. Po nehodě dvou osobáků jeden mrtvý a tři zranění

Podle policie se jedná zhruba o pětikilometrový úsek.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Olomouckého kraje)




Požár skládky plastů v Pardubicích

21.6.2026 07:00:00

V pátek krátce před půlnocí nám byl ohlášen požár skládky plastů v průmyslovém areálu v ulici Dělnická v Pardubicích. Na místo bylo vysláno šest jednotek. Po příjezdu hasiči průzkumem zjistili, ž...