Řidič parkování maličko odflákl. Nezabrzděný vůz pak sjel do koryta řeky

Ke zranění osob nedošlo

V Peci pod Sněžkou zaměstnal včera hasiče výlov osobního vozidla, které parkovalo nezabrzděné na parkovišti a sjelo samovolně do koryta řeky. V tu chvíli se ve voze nikdo nenacházel.




Na místě zasahovali profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolná jednotka z Pece pod Sněžkou a povolán byl také vyprošťovací automobil z Náchoda.

Příliš časná páteční ranní smůla. Auto skončilo na střeše v potoce

Hasiči dostali vůz zpět na břeh právě pomocí vyprošťovacího automobilu. Naštěstí nedošlo při události k úniku provozních kapalin do řeky, a tedy nebylo ohroženo ani životní prostředí.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)

Požár skládky plastů v Pardubicích

21.6.2026 07:00:00

V pátek krátce před půlnocí nám byl ohlášen požár skládky plastů v průmyslovém areálu v ulici Dělnická v Pardubicích. Na místo bylo vysláno šest jednotek. Po příjezdu hasiči průzkumem zjistili, ž...