Berou, berou? Traktor ano, řekli by hasiči u rybníka ve Dvoře Králové

Při události nebyl nikdo zraněn  

Operační středisko hasičů přijalo v pondělí ráno oznámení o pádu traktůrku do Podhartského rybníka v Chelčického ulici ve Dvoře Králové nad Labem.

Z vozidla uniklo na vodní plochu menší množství oleje, ale k ohrožení okolního životního prostředí nedošlo. Aby mohli hasiči traktor z vody vylovit, povolali na místo vyprošťovací automobil s jeřábem z trutnovské stanice.

Náhoda nebo neopatrnost řidiče? Traktor sjel do jímky i s vlekem

Krátce na to už byl traktor z vody na břehu a jednotka jej předala majiteli.

(pšt, hasicskelisty.cz, zdroj a foto: HZS Královéhradeckého kraje)

Požár skládky plastů v Pardubicích

21.6.2026 07:00:00

V pátek krátce před půlnocí nám byl ohlášen požár skládky plastů v průmyslovém areálu v ulici Dělnická v Pardubicích. Na místo bylo vysláno šest jednotek. Po příjezdu hasiči průzkumem zjistili, ž...